Sportowy Obóz Taekwon-do ITF Olejnica 2015

Zakończył się Sportowy Obóz Taekwon-do w Olejnicy. Do Ośrodka AWF zjechało 65 uczestników oraz 5 instruktorów i opiekunów. Od 15 do 26 sierpnia trenowaliśmy, bawiliśmy się i wypoczywaliśmy. Priorytetem były treningi Taekwon-do ale nie zapominaliśmy o tym, że w wakacje należy również wypoczywać, zapomnieć o szkole i pracy.

Korzystaliśmy z basenu na terenie Ośrodka, plaży, przystani, sali gimnastycznej i innych obiektów, które udostępnił nam Ośrodek AWF. Najmłodsi, oraz starsi ochotnicy wzięli udział w grach i zabawach zorganizowanych przez studentów AWF, pod kierunkiem wykładowców tej uczelni. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorową postawę i zachowanie.

Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok. Dziękujemy instruktorom, opiekunom i wychowawcom, którzy opiekowali się uczestnikami obozu oraz prowadzili treningi Taekwon-do: Krzysztof Machała – V Dan :: Kamil Uchnast – II Dan :: Pawel Tomczak – I Dan :: Agata Matuszyk – ratownik WOPR, pedagog, animator zabaw ruchowych :: Dawid Szumilas, wychowawca, instruktor sportów siłowych :: oraz osobie odpowiedzialnej za wszystko, czyli kierownikowi Ireneuszowi Jasińskiemu – III Dan.

 

Zdjęcia udostępnimy zainteresowanym w wersji surowej, do pobrania z Google+.

 

Brak możliwości komentowania.